• Producent: Casio
  • Kategoria: Gadżety

Jest to najnowsza nowy dodatek do kapitana G MUDMASTER Series. Błoto Resist konstrukcja pomaga zapewnić, że nic nie dostanie się do oglądania, kiedy praca w dół i brudne przejście w głąb brudu i osadów.

dużo uszczelki są wykorzystywane w rurach, które prowadzą przyciski i wały, który utrzymuje się błoto. Rury te nie tylko działać,chronić przycisków przed uderzeniami, ale także poprawić działanie przycisków.

na dodatek, możliwości Twin czujkaów gwarantują natychmiastowy dostęp do danych o kierunku i temperatury, gdy są potrzebne w nieprzystępnych warunkach. Twarz zegarka jest oznaczony cyframi arabskimi dużych na 12, 3, 6 i godzina dziewiąta do przystępnego czytania.

Twarz jest oświetlona poprzez Super Iluminator, wysokiej jasności światła LED auto, żeby zapewnić dobrą widoczność praktycznie w każdych warunkach można sobie wyobrazić. Powierzchnia zespół jest przetwarzany przypominać strukturę pasma tkaniny, a godzinę i rąk minute są kształtowane z punktami, które czynią je przypominać markery ostrzegawcze.

Wszystkie przyciski posiadają burzliwą powierzchnię do pewniejszego funkcjonowania, a ogólna konstrukcja jest twarda i wytrzymała.

Zobacz podobne produkty

Polecane produkty w kategorii: Gadżety